Strona główna
Zamów biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o zmianach na stronie podaj swój e-mail.
Logowanie

Witam
Szanowni Państwo!

W wyborach parlamentarnych 9 października 2011 r. zostałem wybrany do Senatu RP VIII kadencji. Zaglosowało na mnie prawie 52 tysięcy mieszkańców północnej i zachodniej części województwa podlaskiego. Serdecznie dziękuję za kazdy głos. Zdaję sobie doskonale sprawę, że tak duże poparcie wiąże się z konkretnymi oczekiwaniami ze strony moich wyborców. Mam nadzieję, że swoją postawą i działalnością spłace kredyt zaufania, jakim zostałem obdarzony.

Jako senator ubiegłej kadencji, a wcześniej Wojewoda Podlaski,miałem możliwość poznać zasady funkcjonowania administracji rządowej i samorządowej. Dlatego zdecydowałem się wstąpić do senackiej Komisji Praw Człowieka, Praworządności i Petycji. Ponadto uznałem, że moje prawnicze doświadczenie może zostać z pożytkiem wykorzystane w pracach Komisji Ustawodawczej, której zostałem wiceprzewodniczącym.

Okręg wyborczy nr 59, który reprezentuję, obejmuje powiaty: augustowski, grajewski, kolneński, łomzynski, moniecki, sejneński, suwalski i zambrowski. Funkcja senatora stwarza możliwość bezpośredniego kontaktu z wyborcami. Z myślą o tym otworzyłem swoje biura w Łomży i Suwałkach. Chciałbym spotykać się z Państwem zarówno w biurach, jak i w trakcie dyżurów, które zamierzam pełnić w mniejszych miejscowościach naszego regionu. Jestem otwarty na współpracę. Głeboko wierzę, że poprzez swoją działalność w Senacie uda mi się przyczyniać się do rozwiązywania Państwa problemów.

Serdecznie zachęcam do kontaktowania się ze mna oraz z pracownikami moich biur senatorskich.

Aktualności
Narodowe Święto Niepodległości

W dniu Narodowego Święta Niepodległości senator Bohdan Paszkowski wziął udział w suwalskich obchodach święta, składając kwiaty pod nowym pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego.

Dziś, 11 listopada, obchodzimy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Pamięć o wydarzeniach sprzed 96 lat powinna wskazywać nam reguły służby Ojczyźnie także dziś. Wolność po czasach zaborów odzyskaliśmy dzięki wysiłkowi całego społeczeństwa, żołnierskiej ofierze przelanej krwi i zgodzie wszystkich liczących się grup i frakcji narodowego życia publicznego. Oddając hołd bohaterom z 1918 roku powinniśmy brać przykład z ich rozumnej pracy i ofiarności. 

 

Losowe zdjęcie z galerii

kom 002.jpg.jpg

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii.